GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urnor 5522574

nr 552 2574

Urnor

Lenght: ()

2st, Kina 1800-tal, höjd: 12+19

Condition: Den mindre med mynningsnagg

800

SEK 650

Monday November 17 2008
at 20:06:34

16/11 13:49:49 1      600 kr
17/11 17:44:38 2      Vinnande bud